Luni - Vineri: 9:00 - 18:00
+40 769 609 609

Tarife cursa Ploiesti - Valea Cucului

Localitate plecare Localitate sosire Abonament lunar (lei) Abonament bilunar (lei) Pret bilet (lei)
AlbestiValea Cucului130.0070.003.50
UrlatiValea Cucului110.0060.003.00
UrlatiJercalai90.0050.002.50
Valea CalugareascaValea Cucului170.0090.005.00
BucovValea Cucului160.0090.004.50
PloiestiValea Cucului200.00110.006.00
PloiestiJercalai170.0090.005.00
Ploiesti11 Iunie160.0090.004.50
PloiestiUrlati120.0070.004.00
PloiestiAlbesti120.0070.003.50
PloiestiValea Calugareasca110.0060.003.00