Luni - Vineri: 9:00 - 18:00
+40 769 609 609

Tarife cursa Ploiesti - Stejaru

Localitate plecare Localitate sosire Abonament lunar (lei) Abonament bilunar (lei) Pret bilet (lei)
NegoiestiStejaru90.0050.002.50
BarcanestiNegoiesti120.0065.003.00
BarcanestiStejaru140.0080.004.00
BarcanestiPopesti130.0070.003.50
PloiestiStejaru190.00100.005.50
PloiestiPopesti170.0095.005.00
PloiestiNegoiesti150.0085.004.50
PloiestiPoarta 4130.0070.003.50
PloiestiSpid70.0040.002.00
PloiestiBarcanesti60.0035.001.50